Zmień na ciemny motyw
Zaloguj się
Zobacz także: Rozkład jazdy MZK »
Czy widziałeś już nasz dziennik obecności i kalkulator wynagrodzenia, który zapamięta
- kiedy byłeś w pracy, a kiedy na urlopie
- kiedy byłeś chory
- kiedy byłeś na nadgodzinach, a kiedy odbierałeś godziny
i pozwoli
- podsumować ilość wykorzystanego urlopu w ciągu roku
- obliczyć szacowaną wysokość Twojego wynagrodzenia
- obliczyć wysokość potrąceń i dodatków do wynagrodzenia
- obliczyć wysokość premii

Sprawdź sam i zapomnij o zapisywaniu tych danych w zeszycie...
2020-06-03T20:34:05+02:00
W MAN BUS potwierdzono dzisiaj kolejny przypadek zarażenia koronawirusem. Tak, więc w chwili obecnej zarażonych jest trzech pracowników, a pięćdziesięciu przebywa na kwarantannie. Czy wśród przebywających na kwarantannie są też osoby zarażone dowiemy się po przeprowadzeniu testów. Od dzisiaj na teren zakładu nie są wpuszczani pracownicy, którzy nie założą maski.   
Śr 3 Cze 2020, 8:36
Pismo do Wojewody
2020-06-03T08:36:00+02:00
Sz. P. Zbigniew Koniusz Wojewoda Świętokrzyski.W ostatnim czasie pojawiły się w MAN BUS Sp. z o.o. i PKC GROUP POLAND przypadki zarażenia się pracowników koronawirusem. W chwili obecnej w MAN BUS jest dwie takie osoby, a w PKC GROUP jedna. W związku z tym duża grupa pracowników, którzy mieli kontakt z zarażonymi skierowana została na kwarantannę. W MAN BUS na kwarantannie przebywa 42 pracowników, a w PKC GROUP 10 pracowników. Jest wielce prawdopodobne, że wśród nich też są osoby zarażone. Pracownicy MAN BUS i PKC GROUP są bardzo zaniepokojeni zaistniałą sytuacją, bo obawiaj się o zdrowie swoje i swoich rodzin.
Wt 2 Cze 2020, 10:31
Koronawirus w MAN, PKC i APLEONA
2020-06-02T10:31:17+02:00
Tak jak to było do przewidzenia w firmach, które obejmujemy naszym związkowym działaniem pojawiły się pierwsze przypadki zarażenia koronawirusem. Na dzień dzisiejszy (czerwca) sytuacja przedstawia się następująco: w MAN BUS potwierdzono dwa przypadki zarażenia, 42 osoby przebywa na kwarantannie, a 6 osób z kwarantanny powróciło. W PKC potwierdzono 1 przypadek zarażenia, a 10 osób przebywa na kwarantannie. Jedynie w APLEONA nie odnotowano przypadku zarażenia się koronawirusem. Jak na tak duże zakłady nie jest to wiele, ale sytuacja może się zmienić, bo nie wiadomo czy objawy chorobowe nie wystąpią u osób przebywających na kwarantannie. W związku z zaistniałą sytuacją należy stosować się do zaleceń epidemiologicznych i zachować zdrowy rozsądek zarówno w pracy jak i w domu. To, że został zniesiony obowiązek noszenia maseczek nie oznacza, że zagrożenie epidemiologiczne minęło. Jak widzimy w Starachowicach jest dokładnie odwrotnie.     
Pon 1 Cze 2020, 12:28
PKC wraca powoli do pracy
2020-06-01T12:28:45+02:00
Z informacji, jakie otrzymaliśmy od przedstawicieli Zarządu PKC GROUP wynika, że od 1 czerwca znaczna ilość placówek (obszarów) pracuje w pełnym wymiarze czasu pracy. Pozostałe placówki mają wracać do normalności, gdy tylko pojawią się zamówienia. Jeżeli nic szczególnego się nie wydarzy to od 1 lipca wszystkie placówki mają już pracować w pełnym wymiarze czasy pracy. W związku z bardzo zaniżonymi pensjami za miesiąc maj, czym pracownicy są bardzo zbulwersowani, zwróciliśmy się do pracodawcy o wcześniejszą wypłatę tak zwanych „wczasów pod gruszą”. Na obniżenie płacy duży wpływ miał brak premii za miesiąc kwiecień, a spowodowane było tym, że w miesiącu tym w PKC praktycznie nie było żadnej produkcji, a jak wiadomo premia naliczana jest od produktywności i jakości.       
Czw 28 Maj 2020, 16:52
Koronawirus w MAN i PKC!
2020-05-28T16:52:22+02:00
W MAN BUS potwierdzono jeden przypadek zarażenia koronawirusem. Również w PKC GROUP jedna osoba jest zarażona. Czy osoby te zaraziły innych pracowników w tej chwili nie wiadomo. Faktem jest, że w PKC dzisiaj kilka osób, które miały kontakt z zarażoną zostały wysłane do domu. O przypadkach zarażenia koronawirusem w MAN i PKC powiadomiony została starachowicki SANEPID. Stało się więc to czego najbardziej obawialiśmy się. O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.
Pt 22 Maj 2020, 18:23
Przekazaliśmy słodycze
2020-05-22T18:23:35+02:00
W dniu wczorajszym przekazaliśmy do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Starachowicach 20 paczek słodyczy. Paczki te ufundowane zostały przez NSZZ „Solidarność” z okazji Dnia Kobiet dla pań, które są członkami Związku, ale nie zostały odebrane. Dyrektor Ośrodka Pani Elżbieta Kowalczyk serdecznie nam na ten prezent podziękowała.   
Załóż konto Nie pamiętam hasła
Solidarność w
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Ostatnio dodane
Ostatnio na forum
Panie Janku weź Pan to w końcu za pusk, bo to już ludzkie granice przechodzi najpierw prosili się o dni wolne do odp...Dziś o 20:48 w wątku Nadgodziny do odbioru
Te Węgry będą robione na wschodzie to już pewne bo l3c... Dziś o 20:41 w wątku LUTY , MARZEC , KWIECIEŃ
Turkom sie chce a Polakom sie nie chce? Hmm.. no tak Polacy marza tylko o socjalu i nie chca pracowac! Monachium zadecyd...Dziś o 20:40 w wątku LUTY , MARZEC , KWIECIEŃ
Statystyki
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Top tygodnia
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy