Zmień na ciemny motyw
Czy widziałeś już nasz dziennik obecności i kalkulator wynagrodzenia, który zapamięta
- kiedy byłeś w pracy, a kiedy na urlopie
- kiedy byłeś chory
- kiedy byłeś na nadgodzinach, a kiedy odbierałeś godziny
i pozwoli
- podsumować ilość wykorzystanego urlopu w ciągu roku
- obliczyć szacowaną wysokość Twojego wynagrodzenia
- obliczyć wysokość potrąceń i dodatków do wynagrodzenia
- obliczyć wysokość premii

Sprawdź sam i zapomnij o zapisywaniu tych danych w zeszycie...
Wt 2 Gru 2025, 19:16
Wstąpili do związku
2025-12-02T19:16:11+01:00
Witamy kolejnych Członków Związku, dziś 2 pracowników wstąpiło w szeregi NSZZ "Solidarność".
2025-12-01T12:23:25+01:00
Witamy kolejnych Członków Związku, dziś 2 pracowników wstąpiło w szeregi NSZZ "Solidarność"
2025-11-28T12:53:28+01:00
Witamy kolejnych Członków Związku, dziś 3 pracowników wstąpiło w szeregi NSZZ "Solidarność".
2025-11-25T12:52:11+01:00
Witamy kolejnego Członka Związku, dziś 1 pracownik wstąpił w szeregi NSZZ "Solidarność".
2025-11-25T06:35:59+01:00
Legitymacja NSZZ „Solidarność” trafiła właśnie do aplikacji mObywatel. Cyfrowy dokument pozwoli nie tylko szybko i łatwo potwierdzić swoją przynależność do organizacji tak samo jak ten tradycyjny, ale umożliwi również skorzystanie ze zniżek i ulg, które należą się związkowcom między innymi na stacjach benzynowych, firmach ubezpieczeniowych i w wielu innych miejscach.
Pon 24 Lis 2025, 19:34
Premia Świąteczna w PKC.
2025-11-24T19:34:09+01:00
Na początku grudnia 2025r. w PKC zostanie wypłacona tzw. premia świąteczna w wysokości 1200zł.Warunki wypłaty premii:zatrudnienie w zakładzie na dzień 01.12.2025r. na podstawie umowy o pracę i nie znajdują się w okresie wypowiedzenia.zostali zatrudnieni przed 01.09.2025r.nie otrzymali w 2025r. kary dyscyplinarnej w postaci nagany.pracownicy zatrudnieni po 01.01.2025r. otrzymują nagrodę w części proporcjonalnej do długości zatrudnienia.
Załóż konto Nie pamiętam hasła
Solidarność w
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Ostatnio dodane
Ostatnio na forum
Nie pasuje to do składaj wypowiedzenie i tyle, u Janusza w garażu będzie Ci lepiej Piątek o 10:43 w wątku Premia z zysku
To był sarkazm.Czwartek o 16:41 w wątku Premia z zysku
On to niedługo będzie się chwalił na forum że mydło w kiblu zalatwilCzwartek o 13:35 w wątku Premia z zysku
Statystyki
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Top tygodnia
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy