Zmień na ciemny motyw
Zaloguj się
Zobacz także: Rozkład jazdy MZK »
Czy widziałeś już nasz dziennik obecności i kalkulator wynagrodzenia, który zapamięta
- kiedy byłeś w pracy, a kiedy na urlopie
- kiedy byłeś chory
- kiedy byłeś na nadgodzinach, a kiedy odbierałeś godziny
i pozwoli
- podsumować ilość wykorzystanego urlopu w ciągu roku
- obliczyć szacowaną wysokość Twojego wynagrodzenia
- obliczyć wysokość potrąceń i dodatków do wynagrodzenia
- obliczyć wysokość premii

Sprawdź sam i zapomnij o zapisywaniu tych danych w zeszycie...
Śr 10 Sie, 18:23
Wycieczka odwołana
2022-08-10T18:23:09+02:00
Niestety nie doszła do skutku dwudniowa wycieczka do Torunia. Powodem jest zbyt mała ilość osób, które się na wycieczkę zapisały. Wprawdzie zainteresowanie imprezą było duże, ale barierą okazała się cena. Chociaż Związek dopłacał do każdego związkowca biorącego udział w wycieczce 200zł. to i tak dla większości zainteresowanych cena była za wysoka. No cóż wszyscy wiemy jakie są obecnie ceny, bo wszyscy chodzimy do sklepów i płacimy rachunki. Inflacja powoduje to, że wartość naszych pieniędzy jest coraz mniejsza a ceny wciąż idą w górę. I nie zanosi się, że w najbliższym czasie będzie lepiej. W związku z odwołaniem wycieczki prosimy osoby, które dokonały wpłaty o zgłaszanie się do naszego biura po odbiór pieniędzy.
2022-08-08T19:00:24+02:00
W dniu dzisiejszym dwie osoby z MAN zapisały się do "Solidarności". 
2022-07-22T15:27:21+02:00
Na koniec tygodnia jedna osoba z MAN zapisała się do "Solidarności". 
2022-07-20T19:02:48+02:00
       W dniach 2 i 3 września odbędzie się wycieczka do Torunia zorganizowana dla członków „Solidarność”. Program wycieczki: 02.09.2022r. Zakwaterowanie i obiad. Zwiedzanie Torunia. Rejs statkiem. Kolacja z muzyką. 03.09.2022r. Śniadanie. Zwiedzanie Torunia. Obiad. Biesiada piernikowa (Wypiek i degustacja pierników oraz degustacja miodów pitnych). Podczas zwiedzania można będzie obejrzeć między innymi: bramy i baszty miejskie, mury obronne, spichlerze, Krzywą Wieżę, Bramę Klasztorną, Stary Rynek z Ratuszem i pomnikiem Mikołaja Kopernika, Dwór Artusa, Dom Eskenów, Dom Mikołaja Kopernika, Kamienicę Pod Gwiazdą, gotyckie obiekty sakralne – Katedrę Św. Janów, Kościół NMP, pomniki Starego Miasta, Aleję Gmerków, Piernikową Aleję Gwiazd, ruiny zamku krzyżackiego. Koszt wycieczki to: 550zł. Dla członków NSZZ „Solidarność” koszt wycieczki wynosi 350zł. Zapisy w biurze związkowym. Opłata przy zapisie.
2022-07-15T20:21:22+02:00
Na koniec tygodnia następna osoba z MAN wstąpiła do NSZZ "Solidarność". 
Czw 14 Lip, 17:58
Dłuższy urlop w MAN
2022-07-14T17:58:18+02:00
W związku z dużymi brakami części do montażu autobusów Zarząd firmy zaproponował związkom zawodowym, aby przesunąć cztery dni urlopu zaplanowanego w dniach 27,28,29 i 30 grudnia na 26,27,28 i 29 lipca. Jest tydzień przed dwutygodniowym przestojem urlopowym, który tak jak to było zaplanowane rozpocznie się 1 sierpnia. Związki zawodowe wyraziły zgodę na takie rozwiązanie problemu brakujących części. „Solidarność” jednak chce gwarancji, że pracodawca ponownie nie będzie chciał pokryć dni pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym rokiem urlopem pracowniczym. Jak pamiętamy tak było w roku ubiegłym. W sprawie wydłużenia przerwy urlopowej odbyło się w dniu dzisiejszym spotkanie związków zawodowych z prezesem Munurem Yavuzem i członkami Zarządu. Dzisiejsza zgoda związków zawodowych na przesunięcie urlopu oznacza, że trzytygodniowa przerwa urlopowa rozpocznie się 26 lipca a zakończy 12 sierpnia. Jednak nie wszyscy pracownicy będą mieć ten wydłużony urlop. Jest wielce prawdopodobne, że zatrudnieni przy ostatnich pracach montażowych i wykończeniowych będą jednak pracować. Wszystko zależy od tego czy do zakładu dotrą brakujące do montażu części.  
Załóż konto Nie pamiętam hasła
Solidarność w
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Ostatnio dodane
Ostatnio na forum
Dobrze powiedziane, jakby firma szanowała i dobrze traktowała pracowników to i pracownikom zależałoby na pracy. A ...Piątek o 13:18 w wątku Pasiaki i sytuacja zakładu.
No jeżeli Tobie bardziej zależy na zakładzie jak na własnej godności to pozdrawiam cię serdecznie.Czasy poganiaczy...Czwartek o 18:12 w wątku Pasiaki i sytuacja zakładu.
No to faktycznie nie ma sensu. Szkoda bo planowałem jechać.Fajna odskocznia od tego całego bałaganu. W każdym bąd...Czwartek o 14:56 w wątku Wycieczka Toruń
Statystyki
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Top tygodnia
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy