Zmień na ciemny motyw
Czy widziałeś już nasz dziennik obecności i kalkulator wynagrodzenia, który zapamięta
- kiedy byłeś w pracy, a kiedy na urlopie
- kiedy byłeś chory
- kiedy byłeś na nadgodzinach, a kiedy odbierałeś godziny
i pozwoli
- podsumować ilość wykorzystanego urlopu w ciągu roku
- obliczyć szacowaną wysokość Twojego wynagrodzenia
- obliczyć wysokość potrąceń i dodatków do wynagrodzenia
- obliczyć wysokość premii

Sprawdź sam i zapomnij o zapisywaniu tych danych w zeszycie...
2023-09-19T07:01:19+02:00
18 września odbyło się posiedzenie Komisji Socjalnej. Przyznano 14 zapomóg losowych i jedną zapomogę socjalną. Przyznano 23 pożyczki budowlane.
2023-09-18T08:46:52+02:00
16 i 17 września 2023 odbyła się 41 Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Główne uroczystości zaplanowano na niedzielę 17 września, na godz. 11.00, kiedy na błoniach odbyła się msza święta. Przed mszą swoje przemówienia wygłosili zaproszeni goście, odczytany został list Prezydenta RP Andrzeja Dudy przygotowany na tą uroczystość. Swoje przemówienie wygłosił również Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność Piotr Duda. Przewodniczący w przemówieniu nawiązał do Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, który zapoczątkował Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę w 1982r, wspomniał także o emeryturach pomostowych. Po przemówieniach odprawiona została uroczysta msza święta. Przewodniczył jej abp Józef Kupny, delegat KEP ds. Duszpasterstwa Ludzi Pracy, a kazanie wygłosił abp Adrian Galbas, metropolita katowicki. W wyjeździe na Pielgrzymkę, który został zorganizowany przez NSZZ Solidarność MAN Bus wzięło udział około 140 pielgrzymów, 3 autokary.
2023-09-15T13:42:57+02:00
W tym tygodniu do NSZZ Solidarność wstąpiły 3 osoby.
2023-09-14T11:18:05+02:00
Związki Zawodowe działające w Man Bus wyraziły zgodę na przesunięcie odpracowania godzin z WDO z 16 na 30 września. w Zamian jest zgoda Pracodawcy na rozpoczynanie pracy na I zm. od godz. 6:00. Zgoda na pracę od godz. 6:00 będzie obowiązywać od dnia 18. 09 do końca października. Rozmowy o przedłużeniu okresu rozpoczynania pracy od 6 nie są zakończone i nadal trwają. Wnioskowaliśmy o dopłatę do soboty 30. września w wysokości 360 zł zamiast 260 zł, ale dopłata była nie możliwa.
2023-09-13T06:34:51+02:00
Rozmawiałem z P. Sewerynem, który obiecał że napisze sprostowanie kto zamknął Forum, bo wszystkich informował, że to zrobił Puchała. Ponieważ tego nie zrobił nie poinformował, robię to ja. 5 czerwca rano zadzwoniłem do p. Jana Seweryna z pytaniem czy wię coś na temat nie działającego Forum, odpowiedział (dzwoniłem z biura i rozmowę słyszeli wszyscy w nim obecni), cytuję słowa P Seweryna: "ktoś włamał się na stronę, forum jest uszkodzone, dane nie do odzyskania, szybko zareagowałem i zamknąłem forum" Obiecał, że przekaże mi dane kontaktowe do informatyka, który "opiekuje się" stroną NSZZ Solidarność MAN BUS. Zamiast danych, o które peosiłem i które obiecał mi przekazać otrzymałem link do strony.
Wt 12 Wrz, 13:35
Forum wróciło!
2023-09-12T13:35:59+02:00
Szanowni, kochani związkowcy, po długiej przerwie znów możecie korzystać z Forum, które znajduje się na naszej stronie. Możecie komentować, krytykować, chwalić, ganić, proponować Wasze rozwiązania, zgłaszać pomysły i uwagi. Proszę Was, abyście robili to odpowiedzialnie i abyście zachowywali odpowiedni poziom wypowiedzi. To, że dokonacie jakiegoś wpisu nie oznacza, że on się ukaże. Tak jak dotychczas administrator będzie każdy wpis zatwierdzał. Administrator może też osoby, które nie przestrzegają zasad korzystania z Forum, banować co oznacza, że może uniemożliwić pisanie na Forum lub w skrajnych przypadkach zablokować wchodzenie na stronę. Wiem, bo mam stały kontakt z Wami, że byliście bardzo rozgoryczeni i zdegustowani tym, że Forum zniknęło. Nie będziemy dochodzić kto to spowodował, bo to jest w tej chwili nieistotne. Ważne jest, że Forum wróciło. „Solidarność” od momentu powstania walczył, a o możliwość swobodnego wypowiadania się, walczyliśmy z cenzurą, dlatego ważne jest, aby można się było wypowiadać na naszej stronie. Możliwość wypowiedzi nie oznacza, że możemy pisać paszkwile, obrażać kogoś czy w jakiś inny sposób zachowywać się wbrew kulturze. Aby tak się nie działo administrator ma możliwość moderowania tego co się na Forum dzieje. Administratorami jest trzy osoby. Wojciech Puchała, Małgorzata Żłobecka i Jan Seweryn. Jeżeli chodzi o mnie to oświadczam, że będę tylko czytał wpisy. Nigdy nie będę ich zatwierdzał czy usuwał. Mogą to robić wyłącznie te dwie pierwsze osoby. Dodam, że z Forum może korzystać każdy, nie tylko członkowie naszego Związku. Proszę Was abyście przed rozpoczęciem korzystania z Forum przeczytali Regulamin, który jest w jednej z zakładek. Pozdrawiam Was serdecznie. Jan Seweryn Honorowy Przewodniczący MOZ NSZZ „Solidarność” w MAN BUS.
Załóż konto Nie pamiętam hasła
Solidarność w
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Ostatnio dodane
Ostatnio na forum
Mamy okazję mieć swojego posła. Z naszego zakładu. Ale konkurencja jest duża. To dobrze, że ludzie są aktywni. Pe...Dziś o 7:45 w wątku Wybory 23
Wiem, że p. Oktay jest Starachowicach, będę chciał się spotkaćDziś o 6:27 w wątku EXTRA Premia
Za każdą sobotę WDO na plus czy na minus, należy się dodatek. Jeśli pracownik będzie miał godziny na plus należ...Dziś o 6:25 w wątku Elastyczność, porozumienie
Statystyki
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Top tygodnia
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy