Czy widziałeś już wygodny i nowoczesny rozkład jazdy autobusów MZK w Starachowicach?
- aktualna baza kursów
- wszystkie linie komunikacyjne
- wygodne wyszukiwanie po przystankach, ulicach lub numerach linii
- NOWOŚĆ! Możliwość wydrukowania rozkładu z każdego przystanku oraz dowolnego zestawu linii za pomocą wygodnego kreatora

- wyszukiwarka połączeń
- określisz kiedy chcesz jechać
- wybierzesz miejsce początkowe i docelowe
- system znajdzie połączenie bezpośrednie oraz z przesiadką
- podpowiemy, na którym przystanku się przesiąść lub przejść na pobliski przystanek

Sprawdź sam i nie szukaj już nigdy więcej połączeń biegając po przystankach...
2022-07-06T18:44:56+02:00
Dwie osoby - tym razem z MAN-a - zapisały się dzisiaj do "Solidarności".
2022-07-05T16:31:42+02:00
Dzisiaj czyli 5 lipca trzy osoby z PKC zapisało się do "Solidarności".
2022-07-04T16:45:21+02:00
I kolejna osoba z MAN zapisała się do NSZZ "Solidarność".
2022-07-01T16:55:20+02:00
Już od 4 lipca rozpoczynamy wydawanie losów w naszej związkowej loterii w której uczestnicy będą mogli wygrać wiele cennych nagród. Aby wziąć udział w loterii należy odwiedzić nasze biuro i pobrać los loteryjny. Związkowcy z PKC będą mogli pobrać losy podczas dyżurów związkowych, które pełnimy w hali na ul. Radomskiej w każdy wtorek w godzinach 930 – 1130.  O tym, kiedy będziemy wydawać losy związkowcom zatrudnionym w halach na ul. Batalionów Chłopskich i na ul. Składowej powiadomimy w komunikatach na naszych tablicach związkowych. Do udziału w loterii uprawnieni są wszyscy członkowie NSZ „Solidarność” i osoby, które zapiszą się do Związku do 31 lipca. Nagrodą główną loterii jest nowoczesny 55 calowy telewizor marki SONY.
2022-07-01T16:41:16+02:00
I następna osoba MAN-a wstąpiła dzisiaj do "Solidarności".
2022-06-29T16:55:04+02:00
Następne dwie osoby z MAN-a zapisały się dzisiaj do "Solidarności".
Dobrze powiedziane, jakby firma szanowała i dobrze traktowała pracowników to i pracownikom zależałoby na pracy. A ...Piątek o 13:18 w wątku Pasiaki i sytuacja zakładu.
No jeżeli Tobie bardziej zależy na zakładzie jak na własnej godności to pozdrawiam cię serdecznie.Czasy poganiaczy...Czwartek o 18:12 w wątku Pasiaki i sytuacja zakładu.
No to faktycznie nie ma sensu. Szkoda bo planowałem jechać.Fajna odskocznia od tego całego bałaganu. W każdym bąd...Czwartek o 14:56 w wątku Wycieczka Toruń