Zmień na ciemny motyw
Zaloguj się
Zobacz także: Rozkład jazdy MZK »
Czy widziałeś już wygodny i nowoczesny rozkład jazdy autobusów MZK w Starachowicach?
- aktualna baza kursów
- wszystkie linie komunikacyjne
- wygodne wyszukiwanie po przystankach, ulicach lub numerach linii
- NOWOŚĆ! Możliwość wydrukowania rozkładu z każdego przystanku oraz dowolnego zestawu linii za pomocą wygodnego kreatora

- wyszukiwarka połączeń
- określisz kiedy chcesz jechać
- wybierzesz miejsce początkowe i docelowe
- system znajdzie połączenie bezpośrednie oraz z przesiadką
- podpowiemy, na którym przystanku się przesiąść lub przejść na pobliski przystanek

Sprawdź sam i nie szukaj już nigdy więcej połączeń biegając po przystankach...
2020-06-12T18:48:41+02:00
12 czerwca – w MAN BUS potwierdzono kolejny przypadek zarażenia koronawirusem jest to znów pracownik magazynu. W sumie w MAN mamy już pięć potwierdzonych przypadków zarażenia. Czy wśród osób, które przebywają na kwarantannie, ponieważ miały kontakt za zarażonymi, są następni zarażeni okaże się wkrótce. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zarówno osoby zarażone jak i te przebywające na kwarantannie miały kontakt z wieloma pracownikami, bo przecież wiadomo, że dostarczały detale do montaży na różne wydziały.  
Śr 10 Cze 2020, 20:26
Kolejny przypadek koronawirusa w MAN
2020-06-10T20:26:20+02:00
W dniu dzisiejszym w MAN BUS potwierdzony został kolejny przypadek zarażenia koronawirusem. Jest to pracownik magazynu przebywający od kilku dni na kwarantannie. W chwili obecnej na kwarantannie przebywa sześciu pracowników, którzy mieli z nim styczność. Dwu z nich oczekuje na wynik badania na COVID19. Pracownicy magazynu są bardzo zaniepokojeni tym co się dzieje, ale miejmy nadzieję, że tylko na obawach się skończy. W sumie w MAN jak dotychczas potwierdzone zostało cztery przypadki zarażenia.  
Pt 5 Cze 2020, 14:27
Kolejne zarażenia w PKC GROUP
2020-06-05T14:27:04+02:00
W dniu wczorajszym w PKC GROUP potwierdzono dwa kolejne przypadki zarażenia koronawirusem. W związku z tym na kwarantannę skierowano kilkanaście osób. Na chwilę obecna w PKC GROUP potwierdzono cztery przypadki zarażenia. Około trzydziestu pracowników firmy przebywa na kwarantannie. Dział na który stwierdzono dwa ostatnie przypadki zarażenia został zdezynfekowany. Niestety sytuacja może być rozwojowa, bo osoby, które są zarażone miały kontakt z wieloma pracownikami.
2020-06-03T20:34:05+02:00
W MAN BUS potwierdzono dzisiaj kolejny przypadek zarażenia koronawirusem. Tak, więc w chwili obecnej zarażonych jest trzech pracowników, a pięćdziesięciu przebywa na kwarantannie. Czy wśród przebywających na kwarantannie są też osoby zarażone dowiemy się po przeprowadzeniu testów. Od dzisiaj na teren zakładu nie są wpuszczani pracownicy, którzy nie założą maski.   
Śr 3 Cze 2020, 8:36
Pismo do Wojewody
2020-06-03T08:36:00+02:00
Sz. P. Zbigniew Koniusz Wojewoda Świętokrzyski.W ostatnim czasie pojawiły się w MAN BUS Sp. z o.o. i PKC GROUP POLAND przypadki zarażenia się pracowników koronawirusem. W chwili obecnej w MAN BUS jest dwie takie osoby, a w PKC GROUP jedna. W związku z tym duża grupa pracowników, którzy mieli kontakt z zarażonymi skierowana została na kwarantannę. W MAN BUS na kwarantannie przebywa 42 pracowników, a w PKC GROUP 10 pracowników. Jest wielce prawdopodobne, że wśród nich też są osoby zarażone. Pracownicy MAN BUS i PKC GROUP są bardzo zaniepokojeni zaistniałą sytuacją, bo obawiaj się o zdrowie swoje i swoich rodzin.
Wt 2 Cze 2020, 10:31
Koronawirus w MAN, PKC i APLEONA
2020-06-02T10:31:17+02:00
Tak jak to było do przewidzenia w firmach, które obejmujemy naszym związkowym działaniem pojawiły się pierwsze przypadki zarażenia koronawirusem. Na dzień dzisiejszy (czerwca) sytuacja przedstawia się następująco: w MAN BUS potwierdzono dwa przypadki zarażenia, 42 osoby przebywa na kwarantannie, a 6 osób z kwarantanny powróciło. W PKC potwierdzono 1 przypadek zarażenia, a 10 osób przebywa na kwarantannie. Jedynie w APLEONA nie odnotowano przypadku zarażenia się koronawirusem. Jak na tak duże zakłady nie jest to wiele, ale sytuacja może się zmienić, bo nie wiadomo czy objawy chorobowe nie wystąpią u osób przebywających na kwarantannie. W związku z zaistniałą sytuacją należy stosować się do zaleceń epidemiologicznych i zachować zdrowy rozsądek zarówno w pracy jak i w domu. To, że został zniesiony obowiązek noszenia maseczek nie oznacza, że zagrożenie epidemiologiczne minęło. Jak widzimy w Starachowicach jest dokładnie odwrotnie.     
Załóż konto Nie pamiętam hasła
Solidarność w
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Ostatnio dodane
Ostatnio na forum
Gość zwariował! Jakim prawem chcesz rozporządzać pieniążkami związkowców usupłanymi z ich comiesięcznych skł...Wczoraj o 21:57 w wątku Bony dla wybranych
Panie Janku temat odnośnie nowo zamontowanych kamer na montażu czemu i komu mają służyć i czy pracownicy powinni b...Wczoraj o 20:30 w wątku Kamery
Dziwne masz myślenie człowieczku...Wczoraj o 10:06 w wątku Bony dla wybranych
Statystyki
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Top tygodnia
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy