Zmień na ciemny motyw
Zaloguj się
Zobacz także: Rozkład jazdy MZK »
Czy widziałeś już nasz dziennik obecności i kalkulator wynagrodzenia, który zapamięta
- kiedy byłeś w pracy, a kiedy na urlopie
- kiedy byłeś chory
- kiedy byłeś na nadgodzinach, a kiedy odbierałeś godziny
i pozwoli
- podsumować ilość wykorzystanego urlopu w ciągu roku
- obliczyć szacowaną wysokość Twojego wynagrodzenia
- obliczyć wysokość potrąceń i dodatków do wynagrodzenia
- obliczyć wysokość premii

Sprawdź sam i zapomnij o zapisywaniu tych danych w zeszycie...
Wt 6 Wrz 2022, 18:37
Znaleziono buty
2022-09-06T18:37:14+02:00
Po festynie związkowym, który odbył się w dniu 27 sierpnia znaleziono reklamówkę z butami. Są one do odbioru w naszym biurze związkowym.   
2022-09-02T17:16:41+02:00
W ostatnim dniu tygodnia kolejne trzy osoby z MAN-a zapisały się do NSZZ "Solidarność". 
2022-09-01T19:59:05+02:00
Dzisiaj trzy osoby z MAN-a zapisały się do "Solidarności". Osoby te są zatrudnione w MAN za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej. 
2022-09-01T19:33:36+02:00
W dniu 31 sierpnia odbyły się obchody czterdziestej drugiej rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” zorganizowane przez starachowicką „Solidarność”. Rozpoczęły się one pod tablicą upamiętniającą działaczy związkowych Fabryki Samochodów Ciężarowych w Starachowicach, która znajduje się na biurowcu Głównym MAN (dawniej FSC). Okolicznościowe przemówienie wygłosił do zebranych przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” w MAN BUS Jan Seweryn. Przewodniczący przypomniał jak przebiegało tworzenie Związku w FSC oraz omówił obecną działalność MOZ NSZZ „Solidarność” w MAN BUS. Następnie głos zabrała biorąca udział w uroczystości poseł Agata Wojtyszek. Pani poseł wyraziła uznanie dla działaczy związkowych, którzy, jak powiedziała przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości. Po przemówieniach nastąpiło składanie wiązanek. Wiązanki złożyli: poseł Agata Wojtyszek, Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy Zbigniew Palacz, członek Światowej i Europejskiej Rady Zakładowej Volkswagen Mariusz Dzwonek, szef starachowickiej delegatury „Solidarności” Marian Ferenc, przedstawiciele „Solidarności” Oświaty, przedstawiciele „Solidarności” z PKC, delegacja „Solidarności” z EURO VIG, przedstawiciel „Solidarności” w APLEONA oraz przedstawiciele „Solidarności” w MAN BUS. Następnie uczestnicy uroczystości przejechali wynajętym autobusem do kościoła Świętej Trójcy gdzie zebrali się pod obeliskiem Anny Walentynowicz. Tam Jan Seweryn powiedział o działalności Anny Walentynowicz, po czym pod obeliskiem złożono wiązanki i zapalono znicze. Następnie pochodem, przy dźwiękach piosenek strajkowych, udano się na Rondo Solidarności gdzie pod tak zwanym Kamieniem „Solidarności” przewodniczący „Solidarności” Oświatowej Paweł Rdzanek wygłosił przemówienie. Przemawiała też poseł Agata Wojtyszek. Kolejnym etapem uroczystości był przejazd do kościoła Wszystkich Świętych. Tam pod Pomnikiem „Solidarności” i Obeliskiem Robotników przewodniczący Jan Seweryn wspomniał zmarłych związkowców, którzy szczególnie zasłużyli się „Solidarności”. Za osoby te odmówiono modlitwę. Ostatnim elementem uroczystości pod Pomnikiem było złożenie wiązanek i zapalenie zniczy. W uroczystościach udział brali dawni i obecni działacze „Solidarności” oraz wszystkie sztandary starachowickiej „Solidarności”: sztandar „Solidarności” FSC, sztandar „Solidarności” MAN BUS, sztandar, „Solidarności” Oświaty, sztandar „Solidarności” Emerytów i Rencistów oraz sztandar starachowickiej delegatury Regionu Świętokrzyskiego „Solidarności”. Było wiele flag związkowych i transparent Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” w MAN BUS, która swoim działaniem obejmuje MAN BUS, PKC, APLEONA i EUROVIG.               
Pon 29 Sie 2022, 10:28
Loteria 2022
2022-08-29T10:28:44+02:00
Osoby, które wygrały nagrody w naszj zwiazkowej loterii zapraszamy do naszego biura po ich odbiór. Przypominamy, że biuro jest czynne w godzinach 6.30 - 14.30.  
Nie 28 Sie 2022, 12:44
Zdjęć: 49
Wielki festyn Solidarności
2022-08-28T12:44:27+02:00
W dniu wczorajszym na placu przy stadionie miejskim odbył się festyn zorganizowany przez „Solidarność” w MAN Bus z okazji czterdziestej drugiej rocznicy powstania Związku. W imprezie udział wzięło prawie tysiąc członków Związku z MAN, PKC, APLEONA i EURO VIG i ich rodzin. Dla uczestników festynu serwowano potrawy z grilla i napoje, a dla dzieci dodatkowo lody. Był chleb ze smalcem i kiszonymi ogórkami. Do tańca przygrywał zespół z Iłży. Dzieci mogły skorzystać z kilku zjeżdżalni, trampoliny i z malowania twarzy w fantazyjne wzory. Podczas festynu przeprowadzono losowanie nagród loterii związkowej. W festynie uczestniczyli przedstawiciele Volkswagen Bank-u, którzy reklamowali swoją firmę, a także przekazali do rozlosowania kilka nagród. Nagrody ufundował także starachowicki oddziała PZU. Dopisywała pogoda i humory. Bawiono się do godziny dwudziestej drugiej. Zdjęcia z festynu opublikujemy jutro.    
Załóż konto Nie pamiętam hasła
Solidarność w
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Ostatnio dodane
Ostatnio na forum
WITAM,Czy wywieszanie imion i nazwisk liderów na maszynowni jak zażyczył sobie Dawidek T na maszynach jest zgodne z r...37 minut temu w wątku RODO
Wiecie co jest najgorsze w tym zakładzie ???jak dobrego człowieka po czterech latach zwalniają bo niby nie przedłuż...53 minuty temu w wątku Przegięcia w Man
Ten metalowy chodzi i namawia na elastyczny. Ludzie nie dajcie się omamić. Mówi jak to będzie używając słów praw...Dziś o 15:28 w wątku Przegięcia w Man
Statystyki
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Top tygodnia
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy