Zmień na ciemny motyw
Czy widziałeś już nasz dziennik obecności i kalkulator wynagrodzenia, który zapamięta
- kiedy byłeś w pracy, a kiedy na urlopie
- kiedy byłeś chory
- kiedy byłeś na nadgodzinach, a kiedy odbierałeś godziny
i pozwoli
- podsumować ilość wykorzystanego urlopu w ciągu roku
- obliczyć szacowaną wysokość Twojego wynagrodzenia
- obliczyć wysokość potrąceń i dodatków do wynagrodzenia
- obliczyć wysokość premii

Sprawdź sam i zapomnij o zapisywaniu tych danych w zeszycie...
Wt 12 Wrz, 13:35
Forum wróciło!
2023-09-12T13:35:59+02:00
Szanowni, kochani związkowcy, po długiej przerwie znów możecie korzystać z Forum, które znajduje się na naszej stronie. Możecie komentować, krytykować, chwalić, ganić, proponować Wasze rozwiązania, zgłaszać pomysły i uwagi. Proszę Was, abyście robili to odpowiedzialnie i abyście zachowywali odpowiedni poziom wypowiedzi. To, że dokonacie jakiegoś wpisu nie oznacza, że on się ukaże. Tak jak dotychczas administrator będzie każdy wpis zatwierdzał. Administrator może też osoby, które nie przestrzegają zasad korzystania z Forum, banować co oznacza, że może uniemożliwić pisanie na Forum lub w skrajnych przypadkach zablokować wchodzenie na stronę. Wiem, bo mam stały kontakt z Wami, że byliście bardzo rozgoryczeni i zdegustowani tym, że Forum zniknęło. Nie będziemy dochodzić kto to spowodował, bo to jest w tej chwili nieistotne. Ważne jest, że Forum wróciło. „Solidarność” od momentu powstania walczył, a o możliwość swobodnego wypowiadania się, walczyliśmy z cenzurą, dlatego ważne jest, aby można się było wypowiadać na naszej stronie. Możliwość wypowiedzi nie oznacza, że możemy pisać paszkwile, obrażać kogoś czy w jakiś inny sposób zachowywać się wbrew kulturze. Aby tak się nie działo administrator ma możliwość moderowania tego co się na Forum dzieje. Administratorami jest trzy osoby. Wojciech Puchała, Małgorzata Żłobecka i Jan Seweryn. Jeżeli chodzi o mnie to oświadczam, że będę tylko czytał wpisy. Nigdy nie będę ich zatwierdzał czy usuwał. Mogą to robić wyłącznie te dwie pierwsze osoby. Dodam, że z Forum może korzystać każdy, nie tylko członkowie naszego Związku. Proszę Was abyście przed rozpoczęciem korzystania z Forum przeczytali Regulamin, który jest w jednej z zakładek. Pozdrawiam Was serdecznie. Jan Seweryn Honorowy Przewodniczący MOZ NSZZ „Solidarność” w MAN BUS.
2023-09-11T12:02:01+02:00
Zbiórka godz.5:50
2023-09-11T08:35:56+02:00
Od połowy sierpnia do 8 września szeregi NSZZ Solidarność MAN BUS powiększyły się o 20 członków Związku.
2023-09-11T08:30:24+02:00
Chętnych na Pielgrzymkę Ludzi Pracy na Jasną Górę zapraszam do zapisywania się, termin zapisu został przedłużony do 12.09 do godz. 12:00. Po tym terminie lista zostanie zamknięta.
2023-09-04T14:08:51+02:00
. Przyznanie prawa do zwolnienia od pracy z powodu działania siły wyższej
2023-09-01T11:28:14+02:00
31 sierpnia 2023 przypada 43 rocznica Porozumień Sierpniowych. NSZZ Solidarność powstała w wyniku podpisania porozumień kończących falę strajków w czasie Sierpnia 1980. W tym dniu odbywały się uroczystości upamiętniające tą rocznicę. W godzinach przedpołudniowych Przewodniczący MOZ NSZZ Solidarność Puchała Wojciech, z-ca Przewodniczącego Żłobecka Małgorzata i skarbnik tego Związku Maciąg Waldemar złożyli wiązanki i zapalili znicze pod pomnikiem Anny Walentynowicz przy kościele pw. Świętej Trójcy w Starachowicach i Pod Kamieniem Solidarności przy Rondzie Solidarności. Po godz. 14 uroczystości rozpoczęły się pod Tablicą Solidarności przed Biurem Głównym. W uroczystości wzięły udzial Poczty Sztandarowe: NSZZ Solidarność Man Bus i NSZZ Emerytów i Rencistów. W skrócie historię i okoliczności powstania NSZZ Solidarność w Polsce i FSC Starachowice przedstawił Przewodniczący MOZ NSZZ Solidarność Puchała Wojciech, zabrał też głos Honorowy Przewodniczący Serweryn Jan. Po przemówieniach zaproszeni goście i przedstawiciele Związku złożyli wiązanki i zapalili znicze, a byli to: Przewodniczący Delegatury NSZZ Solidarność Starachowice, Przewodniczący MOZ NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania, Przedstawiciele NSZZ Solidarność Emerytów i Rencistów, Przewodniczący Stowarzyszenia Wolni i Solidarni Starachowice, Przedstawiciel Rad Pracowniczych w MAN BUS, Społeczny Inspekor Pracy w MAN BUS, Honorowy Przewodniczący MOZ NSZZ Solidarność w MAN BUS, Przedstawiciele Solidarności z Euro-Vig i Okin, Przewodniczący MOZ NSZZ Solidarność z zastępcą i skarbnikiem. Po złożeniu wiązanek i zapaleniu zniczy został odśpiewany Hymn Solidarności po czym uczestnicy przemaszerowali przed kościół pw. Wszystkich Świętych w celu zapalenia zniczy i złożeniu wiązanek pod Tablicą Robotników i Kamieniem Solidarności, gdzie oprócz w/w gości Wiązankę złożył Starosta Starachowicki.
Załóż konto Nie pamiętam hasła
Solidarność w
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Ostatnio dodane
Ostatnio na forum
Lewica i Millery też już rządzili. Do tego Biedroń i jego mądrości. Jeśli bardzo lubisz czarnych to Polska Jest ...Dziś o 6:45 w wątku Wybory 23
Większość głosów było na tak. Głosy Członków Komisji przez telefon.Dziś o 6:27 w wątku EXTRA Premia
Czym kieruje się kierownik Daf / Layland dając grupy ? Po ilu latach pracy i jakich umiejętnościach trzeba mieć 3 i...Wczoraj o 23:44 w wątku Reno IP skladowa
Statystyki
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy
Top tygodnia
Dostęp do tych informacji mają tylko zalogowani użytkownicy