Czy widziałeś już wygodny i nowoczesny rozkład jazdy autobusów MZK w Starachowicach?
- aktualna baza kursów
- wszystkie linie komunikacyjne
- wygodne wyszukiwanie po przystankach, ulicach lub numerach linii
- NOWOŚĆ! Możliwość wydrukowania rozkładu z każdego przystanku oraz dowolnego zestawu linii za pomocą wygodnego kreatora

- wyszukiwarka połączeń
- określisz kiedy chcesz jechać
- wybierzesz miejsce początkowe i docelowe
- system znajdzie połączenie bezpośrednie oraz z przesiadką
- podpowiemy, na którym przystanku się przesiąść lub przejść na pobliski przystanek

Sprawdź sam i nie szukaj już nigdy więcej połączeń biegając po przystankach...
2008-08-01T10:10:56+02:00
W dniu 1 sierpnia odbyło się zebranie Komisji Międzyzakładowej podczas, którego do Związku przyjęto 46 osób. Jak stwierdził przewodniczący Komisji Międzyzakładowej Jan Seweryn utrzymująca się kilku miesięcy wysoka liczba osób wstępujących do "Solidarności" świadczy o tym, że pracownicy mają zaufanie do Związku jak również o tym, że popierają jego działanie.
Pt 18 Lip 2008, 6:56
Strona Internetowa
2008-07-18T06:56:49+02:00
Strona internetowa solidarnosc.starachowice.pl na której się teraz Państwo znajdujecie uruchomiona została z dniem 1 lipca br. Materiały, które się obecnie na niej znajdują są zaledwie częścią tego, co zaplanowane zostało do umieszczenia. Prace nad rozbudową strony trwają cały czas i praktycznie codziennie umieszczane są na niej nowe materiały. Dlatego zachęcam do częstego odwiedzania strony i śledzenia tego, co się na niej dzieje.
2008-07-01T15:59:31+02:00
Podczas comiesięcznego zebrania Komisji Międzyzakładowej w MAN STAR Trucks & Buses przyjęto do Związku 21 nowych członków. Ponadto omawiana była aktualna sytuacja w firmie a w szczególności współpraca Związku z Zarządem zakładu. Członkowie Komisji negatywnie ocenili tę współpracę a wręcz stwierdzili, że nie ma jej prawie wcale. Za niedopuszczalne uznano niedotrzymywanie przez Zarząd uzgodnionych wcześniej terminów rozwiązywania poszczególnych problemów.
2008-06-27T19:03:01+02:00
W dniu 27 czerwca br. odbyło się Walne Zebranie Delegatów NSZZ "Solidarność" Regionu Świętokrzyskiego podczas, którego przewodniczący świętokrzyskiej "Solidarności" Waldemar Bartosz przedstawił informację o działalności Zarządu Regionu za okres od 1.07.2006 - 31.03.2008r. W trakcie WZD prze-wodnicząca Regionalnej Komisji Rewizyjnej Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" Maria Sułko przedstawiła informacje o działalności Regionalnej Komisji Rewizyjnej za okres 1.06.2006 - 31.05.2008r.
2008-06-23T14:19:55+02:00
W dniach 19 i 20 czerwca w Sianożętach odbyło się Walne Zebranie Delegatów Sekcji Krajowej Przemysłu Motoryzacyjnego NSZZ "Solidarność". W WZD uczestniczyli Jan Seweryn i Andrzej Kępiński, którzy są delegatami na WZD SKPM z MAN-a. Gośćmi WZD byli: Maciej Jankowski wiceprzewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" oraz Adam Ditmer przewodniczący Sekretariatu Metalowców NSZZ "Solidarność". Obecny oczywiście był szef SKPM NSZZ "Solidarność" Bogdan Szozda, który przedstawił sprawozdanie o pracy Rady Sekcji za drugi rok kadencji 2006-2010 od czerwca 2007 do maja 2008.
Pon 16 Cze 2008, 19:20
Loteria
2008-06-16T19:20:48+02:00
Wzorem lat ubiegłych NSZZ "Solidarność" w MAN-ie organizuje loterię, w której można będzie wygrać bardzo cenne nagrody. W tym roku nagrodą główną jest 32 calowy telewizor marki Daewoo. W loterii udział mogą wziąć wszyscy członkowie NSZZ "Solidarność" pracujący w MAN-ie w Starachowicach jak również osoby, które zapiszą się do naszego Związku.
Szkoda gadać o module D kierowniczka hmmm może zostawię wypowiedź dla siebie A tak na marginesie jak się przych...Wczoraj o 20:46 w wątku Dział D
Teraz osobiście ich dopadł, biuro zamknięte do odwołaniaWczoraj o 19:58 w wątku Paczki na mikołaja że zwiazku
czy coś widomo o podwyżkach po nowym roku?Wczoraj o 19:37 w wątku podwyzki