Zmień na ciemny motyw
Zaloguj się
Zobacz także: Rozkład jazdy MZK »
Zwracam się z gorącym apelem do wszystkich ludzi oraz ich członków rodzin.
Syn Naszego kolegi Rafała Gębury - MARCIN GĘBURA jest hospitalizowany w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach i w związku z tym potrzebna jest krew .
Nie ważna jest konkretna grupa krwi oraz jej „Rh”, ważna jest postawa nasza i chęć pomocy innym. Przyjdź do stacji krwiodawstwa zgłoś oddanie krwi w zależności od zapotrzebowania w danym dniu „pełnej krwi”, „osocza” lub „płytek krwi” - przy zgłaszaniu poinformuj personel, że oddajesz krew dla :
„ MARCIN GĘBURA - Oddział Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Kielcach”.
Po oddaniu proszę poinformuj mojego brata Pawła Gęburę.
Akcja trwa póki ostatnia deklaracja z oddania krwi nie wpłynie.
Dajmy MARCINOWI oraz jego rodzinie wsparcie, nie bądźmy obojętni. Dziś On potrzebuje pomocy a jutro może Ty będziesz jej potrzebować.
Tej wszystkiej krwi syn Naszego Kolegi na pewno nie będzie potrzebować, ale pomoże też innym ludziom. Nie zrażajmy się, że są kolejki w Stacji Krwiodawstwa , my czekamy aby oddać krew, ale chorzy i potrzebujący oczekują za tym bezcennym darem życia, jakim jest krew.
MARCIN też na nią czeka aby wrócić, do domu i do rodziny. Dziś my zwracamy się z gorącą prośbą do ludzi dobrej woli aby oddali krew, nie patrz na to ilu oddało, oddaj krew i Ty.
/-/Rafał Gębura
Janseweryn
Pon 9 Lis 2020, 17:01