Czy widziałeś już nasz dziennik obecności i kalkulator wynagrodzenia, który zapamięta
- kiedy byłeś w pracy, a kiedy na urlopie
- kiedy byłeś chory
- kiedy byłeś na nadgodzinach, a kiedy odbierałeś godziny
i pozwoli
- podsumować ilość wykorzystanego urlopu w ciągu roku
- obliczyć szacowaną wysokość Twojego wynagrodzenia
- obliczyć wysokość potrąceń i dodatków do wynagrodzenia
- obliczyć wysokość premii

Sprawdź sam i zapomnij o zapisywaniu tych danych w zeszycie...
Pt 18 Lip 2008, 6:56
Strona Internetowa
2008-07-18T06:56:49+02:00
Strona internetowa solidarnosc.starachowice.pl na której się teraz Państwo znajdujecie uruchomiona została z dniem 1 lipca br. Materiały, które się obecnie na niej znajdują są zaledwie częścią tego, co zaplanowane zostało do umieszczenia. Prace nad rozbudową strony trwają cały czas i praktycznie codziennie umieszczane są na niej nowe materiały. Dlatego zachęcam do częstego odwiedzania strony i śledzenia tego, co się na niej dzieje.
2008-07-01T15:59:31+02:00
Podczas comiesięcznego zebrania Komisji Międzyzakładowej w MAN STAR Trucks & Buses przyjęto do Związku 21 nowych członków. Ponadto omawiana była aktualna sytuacja w firmie a w szczególności współpraca Związku z Zarządem zakładu. Członkowie Komisji negatywnie ocenili tę współpracę a wręcz stwierdzili, że nie ma jej prawie wcale. Za niedopuszczalne uznano niedotrzymywanie przez Zarząd uzgodnionych wcześniej terminów rozwiązywania poszczególnych problemów.
2008-06-27T19:03:01+02:00
W dniu 27 czerwca br. odbyło się Walne Zebranie Delegatów NSZZ "Solidarność" Regionu Świętokrzyskiego podczas, którego przewodniczący świętokrzyskiej "Solidarności" Waldemar Bartosz przedstawił informację o działalności Zarządu Regionu za okres od 1.07.2006 - 31.03.2008r. W trakcie WZD prze-wodnicząca Regionalnej Komisji Rewizyjnej Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" Maria Sułko przedstawiła informacje o działalności Regionalnej Komisji Rewizyjnej za okres 1.06.2006 - 31.05.2008r.
2008-06-23T14:19:55+02:00
W dniach 19 i 20 czerwca w Sianożętach odbyło się Walne Zebranie Delegatów Sekcji Krajowej Przemysłu Motoryzacyjnego NSZZ "Solidarność". W WZD uczestniczyli Jan Seweryn i Andrzej Kępiński, którzy są delegatami na WZD SKPM z MAN-a. Gośćmi WZD byli: Maciej Jankowski wiceprzewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" oraz Adam Ditmer przewodniczący Sekretariatu Metalowców NSZZ "Solidarność". Obecny oczywiście był szef SKPM NSZZ "Solidarność" Bogdan Szozda, który przedstawił sprawozdanie o pracy Rady Sekcji za drugi rok kadencji 2006-2010 od czerwca 2007 do maja 2008.
Pon 16 Cze 2008, 19:20
Loteria
2008-06-16T19:20:48+02:00
Wzorem lat ubiegłych NSZZ "Solidarność" w MAN-ie organizuje loterię, w której można będzie wygrać bardzo cenne nagrody. W tym roku nagrodą główną jest 32 calowy telewizor marki Daewoo. W loterii udział mogą wziąć wszyscy członkowie NSZZ "Solidarność" pracujący w MAN-ie w Starachowicach jak również osoby, które zapiszą się do naszego Związku.
Pon 16 Cze 2008, 7:00
Logo SKPM NSZZ "Solidarność"
2008-06-16T07:00:18+02:00
16 czerwca br. gościliśmy w naszym biurze związkowym przewodniczącego Sekcji Krajowej Przemysłu Motoryzacyjnego NSZZ "Solidarność" Bogdana Szozdę. Wizyta, którą przewodniczący zapowiadał już od dawna miała na celu zapoznanie się z problemami występującym w zakładzie jak również podziękowanie Romanowi Wysiadeckiemu za wykonanie logo SKPM. Tu trzeba dodać, że pomysłów jak powinien wyglądać znak firmowy SKPM było kilka jednak największe uznanie zyskał projekt wykonany przez Romana Wysiadeckiego. Odtąd SKPM będzie się posługiwała tym właśnie znakiem.
Baranie za krótko widocznie robisz tu i nie wiesz o co kaman za długo by tu pisać popytaj sie kolegow starszych staż...Wczoraj o 11:58 w wątku Elastyczny czas pracy
Mam pytanie do Przewodniczacego nie pokoi nas to ze dziwne wpisy Pan tu daje np ,,A kiedy ja powiedziałem ze nie podpis...Wczoraj o 11:50 w wątku Elastyczny czas pracy
Zadaj sobie kolego czy Ty jako umyslowy pracujesz w soboty na bank godzin czy Ty pracujesz 8 h plus 2 h na bank godzin t...Wczoraj o 11:35 w wątku Elastyczny czas pracy