Czy widziałeś już wygodny i nowoczesny rozkład jazdy autobusów MZK w Starachowicach?
- aktualna baza kursów
- wszystkie linie komunikacyjne
- wygodne wyszukiwanie po przystankach, ulicach lub numerach linii
- NOWOŚĆ! Możliwość wydrukowania rozkładu z każdego przystanku oraz dowolnego zestawu linii za pomocą wygodnego kreatora

- wyszukiwarka połączeń
- określisz kiedy chcesz jechać
- wybierzesz miejsce początkowe i docelowe
- system znajdzie połączenie bezpośrednie oraz z przesiadką
- podpowiemy, na którym przystanku się przesiąść lub przejść na pobliski przystanek

Sprawdź sam i nie szukaj już nigdy więcej połączeń biegając po przystankach...
Śr 3 Wrz 2008, 14:34
Zebranie Komisji Międzyzakładowej
2008-09-03T14:34:03+02:00
Podczas wrześniowego posiedzenia Komisji Międzyzakładowej przyjęto do Związku 29 nowych członków. Pozytywnie oceniono sierpniowe imprezy zorganizowane przez Komisję Międzyzakładową tj. festyn, mecze i loterię. W imprezach tych udział wzięło ponad tysiąc członków Związku i ich rodzin. Spowodowało to duże zainteresowanie Związkiem w MAN-ie. Imprezy związkowe zauważone zostały także przez lokalna prasę. Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej Jan Seweryn podziękował wszystkim, którzy uczestniczyli w manifestacji w Warszawie w dniu 29 sierpnia, ale jednocześnie stwierdził, że udział związkowców z MAN-a był mniejszy niż oczekiwano (pojechał 1 autobus).
Nie 31 Sie 2008, 11:01
28 rocznica powstania "Solidarności"
2008-08-31T11:01:26+02:00
W niedzielę 31 sierpnia odbyła się uroczystość 28 rocznicy powstania NSZZ "Solidarność". Z tej okazji w kościele Wszystkich Świętych odprawiona została Msza Święta, w której udział wzięli obecni i dawni działacze Związku a także poczty sztandarowe "Solidarności" z MAN-a, Emerytów i Rencistów, Delegatury, Pracowników Oświaty, Światowego Związku Armii Krajowej i Szkoły Podstawowej nr 2. Poczet sztandarowy NSZZ "Solidarność" z MAN-a stanowili: Krzysztof Wójtowicz, Mirosław Górecki i Zbigniew Palacz.
Sob 30 Sie 2008, 7:28
Festyn MAN-a
2008-08-30T07:28:38+02:00
Z okazji 250 rocznicy powstania firmy MAN w ubiegłą sobotę w Starachowicach na zakładowym parkingu zorganizowany został festyn dla pracowników firmy i ich rodzin. Można było także zwiedzać zakład, z czego wielu uczestników festynu szczególnie nie będących pracownikami zakładu skorzystało. Atrakcją imprezy był występ zespołu Lady Pank.
Pt 29 Sie 2008, 10:53
Manifestacja
2008-08-29T10:53:06+02:00
W dniu 29 sierpnia odbyła się w Warszawie wielka manifestacja zorganizowana przez NSZZ "Solidarność". Manifestacja przebiegała pod hasłem "Godna praca - godna emerytura", ale była również wyrazem sprzeciwu wobec rządowym planom zmian w Kodeksie Pracy i w Ustawie o związkach zawodowych. Manifestantom nie sprzyjała pogoda, gdyż przez cały czas jej trwania przechodziły przelotne opady deszczu a zakończenie manifestacji odbyło się w strugach ulewy.
Nie 24 Sie 2008, 7:55
Uroczystość w Ostrowcu
2008-08-24T07:55:21+02:00
W dniu 24 sierpnia delegacja Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" z MAN-a ze sztandarem związkowym wzięła udział w uroczystości zorganizowanej przez ostrowiecką "Solidarność" z okazji 28 rocznicy powstania Związku. W skład delegacji wchodzili: Jan Seweryn, Andrzej Kępiński i Zbigniew Palacz.
Sob 23 Sie 2008, 12:17
Mecze, festyn i loteria
2008-08-23T12:17:53+02:00
W sobotę 23 sierpnia odbyły się imprezy zorganizowane przez starachowicką "Solidarność" z okazji 28 rocznicy powstania Związku. W godzinach dopołudniowych rozegrany został turniej piłki nożnej pomiędzy drużynami "Solidarności" z MAN-a, Animex-u i Odlewni Polskich. Pierwszy mecz pomiędzy Animex-em a Odlewniami Polskimi zakończył się wynikiem 7:0, drugi mecz pomiędzy Aniemex-em a MAN-em 0:0 a trzeci pomiędzy MAN-em a Odlewniami Polskimi 4:1. Wynik turnieju:
Był ten inspektor? Zauważył jakieś nieprawidłowości? Czy jednak jego zdaniem jest wszystko ok?Dziś o 12:04 w wątku BHP na FAAB
Czemu pracę na parkingu idą w tak slimaczym tempie? Czy solidarność nie naciskając na zdecydowane załatwienie spra...Dziś o 12:02 w wątku Parking
Jeździjcie pks-ami , a nie autami z okolicznych wiosek i wioseczek.Dziś o 10:39 w wątku Parking