Czy widziałeś już nasz dziennik obecności i kalkulator wynagrodzenia, który zapamięta
- kiedy byłeś w pracy, a kiedy na urlopie
- kiedy byłeś chory
- kiedy byłeś na nadgodzinach, a kiedy odbierałeś godziny
i pozwoli
- podsumować ilość wykorzystanego urlopu w ciągu roku
- obliczyć szacowaną wysokość Twojego wynagrodzenia
- obliczyć wysokość potrąceń i dodatków do wynagrodzenia
- obliczyć wysokość premii

Sprawdź sam i zapomnij o zapisywaniu tych danych w zeszycie...
Sob 30 Sie 2008, 7:28
Festyn MAN-a
2008-08-30T07:28:38+02:00
Z okazji 250 rocznicy powstania firmy MAN w ubiegłą sobotę w Starachowicach na zakładowym parkingu zorganizowany został festyn dla pracowników firmy i ich rodzin. Można było także zwiedzać zakład, z czego wielu uczestników festynu szczególnie nie będących pracownikami zakładu skorzystało. Atrakcją imprezy był występ zespołu Lady Pank.
Pt 29 Sie 2008, 10:53
Manifestacja
2008-08-29T10:53:06+02:00
W dniu 29 sierpnia odbyła się w Warszawie wielka manifestacja zorganizowana przez NSZZ "Solidarność". Manifestacja przebiegała pod hasłem "Godna praca - godna emerytura", ale była również wyrazem sprzeciwu wobec rządowym planom zmian w Kodeksie Pracy i w Ustawie o związkach zawodowych. Manifestantom nie sprzyjała pogoda, gdyż przez cały czas jej trwania przechodziły przelotne opady deszczu a zakończenie manifestacji odbyło się w strugach ulewy.
Nie 24 Sie 2008, 7:55
Uroczystość w Ostrowcu
2008-08-24T07:55:21+02:00
W dniu 24 sierpnia delegacja Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" z MAN-a ze sztandarem związkowym wzięła udział w uroczystości zorganizowanej przez ostrowiecką "Solidarność" z okazji 28 rocznicy powstania Związku. W skład delegacji wchodzili: Jan Seweryn, Andrzej Kępiński i Zbigniew Palacz.
Sob 23 Sie 2008, 12:17
Mecze, festyn i loteria
2008-08-23T12:17:53+02:00
W sobotę 23 sierpnia odbyły się imprezy zorganizowane przez starachowicką "Solidarność" z okazji 28 rocznicy powstania Związku. W godzinach dopołudniowych rozegrany został turniej piłki nożnej pomiędzy drużynami "Solidarności" z MAN-a, Animex-u i Odlewni Polskich. Pierwszy mecz pomiędzy Animex-em a Odlewniami Polskimi zakończył się wynikiem 7:0, drugi mecz pomiędzy Aniemex-em a MAN-em 0:0 a trzeci pomiędzy MAN-em a Odlewniami Polskimi 4:1. Wynik turnieju:
2008-08-15T19:35:37+02:00
W dniu 15 sierpnia odbyły się odchody Święta Wojska Polskiego. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w kościele Wszystkich Świętych, którą odprawił i homilię wygłosił ksiądz Józef Domański. Po Mszy uczestnicy uroczystości (w tym wiele pocztów sztandarowych) przemaszerowali pod Pomnik Niepodległości gdzie okolicznościowe przemówienie wygłosił prezydent Starachowic Wojciech Bernatowicz.
2008-08-01T10:10:56+02:00
W dniu 1 sierpnia odbyło się zebranie Komisji Międzyzakładowej podczas, którego do Związku przyjęto 46 osób. Jak stwierdził przewodniczący Komisji Międzyzakładowej Jan Seweryn utrzymująca się kilku miesięcy wysoka liczba osób wstępujących do "Solidarności" świadczy o tym, że pracownicy mają zaufanie do Związku jak również o tym, że popierają jego działanie.
Baranie za krótko widocznie robisz tu i nie wiesz o co kaman za długo by tu pisać popytaj sie kolegow starszych staż...Dziś o 11:58 w wątku Elastyczny czas pracy
Mam pytanie do Przewodniczacego nie pokoi nas to ze dziwne wpisy Pan tu daje np ,,A kiedy ja powiedziałem ze nie podpis...Dziś o 11:50 w wątku Elastyczny czas pracy
Zadaj sobie kolego czy Ty jako umyslowy pracujesz w soboty na bank godzin czy Ty pracujesz 8 h plus 2 h na bank godzin t...Dziś o 11:35 w wątku Elastyczny czas pracy