Zaloguj przez Facebook
Czy widziałeś już wygodny i nowoczesny rozkład jazdy autobusów MZK w Starachowicach?
- aktualna baza kursów
- wszystkie linie komunikacyjne
- wygodne wyszukiwanie po przystankach, ulicach lub numerach linii
- NOWOŚĆ! Możliwość wydrukowania rozkładu z każdego przystanku oraz dowolnego zestawu linii za pomocą wygodnego kreatora

- wyszukiwarka połączeń
- określisz kiedy chcesz jechać
- wybierzesz miejsce początkowe i docelowe
- system znajdzie połączenie bezpośrednie oraz z przesiadką
- podpowiemy, na którym przystanku się przesiąść lub przejść na pobliski przystanek

Sprawdź sam i nie szukaj już nigdy więcej połączeń biegając po przystankach...
2008-06-23T14:19:55+02:00
W dniach 19 i 20 czerwca w Sianożętach odbyło się Walne Zebranie Delegatów Sekcji Krajowej Przemysłu Motoryzacyjnego NSZZ "Solidarność". W WZD uczestniczyli Jan Seweryn i Andrzej Kępiński, którzy są delegatami na WZD SKPM z MAN-a. Gośćmi WZD byli: Maciej Jankowski wiceprzewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" oraz Adam Ditmer przewodniczący Sekretariatu Metalowców NSZZ "Solidarność". Obecny oczywiście był szef SKPM NSZZ "Solidarność" Bogdan Szozda, który przedstawił sprawozdanie o pracy Rady Sekcji za drugi rok kadencji 2006-2010 od czerwca 2007 do maja 2008.
Pon 16 Cze 2008, 19:20
Loteria
2008-06-16T19:20:48+02:00
Wzorem lat ubiegłych NSZZ "Solidarność" w MAN-ie organizuje loterię, w której można będzie wygrać bardzo cenne nagrody. W tym roku nagrodą główną jest 32 calowy telewizor marki Daewoo. W loterii udział mogą wziąć wszyscy członkowie NSZZ "Solidarność" pracujący w MAN-ie w Starachowicach jak również osoby, które zapiszą się do naszego Związku.
Pon 16 Cze 2008, 7:00
Logo SKPM NSZZ "Solidarność"
2008-06-16T07:00:18+02:00
16 czerwca br. gościliśmy w naszym biurze związkowym przewodniczącego Sekcji Krajowej Przemysłu Motoryzacyjnego NSZZ "Solidarność" Bogdana Szozdę. Wizyta, którą przewodniczący zapowiadał już od dawna miała na celu zapoznanie się z problemami występującym w zakładzie jak również podziękowanie Romanowi Wysiadeckiemu za wykonanie logo SKPM. Tu trzeba dodać, że pomysłów jak powinien wyglądać znak firmowy SKPM było kilka jednak największe uznanie zyskał projekt wykonany przez Romana Wysiadeckiego. Odtąd SKPM będzie się posługiwała tym właśnie znakiem.
Nie 15 Cze 2008, 10:23
Solidarność starachowicka
2008-06-15T10:23:44+02:00
W ubiegłym roku ukazała się książka Jana Seweryna pt. "Solidarność Starachowicka" będąca zbiorem wywiadów przeprowadzonych przez autora ze starachowickimi działaczami NSZZ "Solidarność" z lat 1980-1989. Autorowi udało się dotrzeć i przeprowadzić rozmowy nawet z osobami, które mieszkają na emigracji we Francji i Stanach Zjednoczonych.
Odpowiadałem na to pytanie już z dziesięć razy. Dofinansowanie się należy. Trzeba tylko być na stanie MAN na 30 c...Wczoraj o 16:52 w wątku Dodatek do urlopu
Panie Janie czy osobą, które teraz przeszły na umowy MANowskie, będzie już w tym roku przysługiwał dodatek do url...Wczoraj o 16:37 w wątku Dodatek do urlopu
Panie Janie czy osobą, które teraz przeszły na umowy MANowskie, będzie już w tym roku przysługiwał dodatek do url...Wczoraj o 11:25 w wątku Dodatek do urlopu