Zaloguj przez Facebook
Czy widziałeś już wygodny i nowoczesny rozkład jazdy autobusów MZK w Starachowicach?
- aktualna baza kursów
- wszystkie linie komunikacyjne
- wygodne wyszukiwanie po przystankach, ulicach lub numerach linii
- NOWOŚĆ! Możliwość wydrukowania rozkładu z każdego przystanku oraz dowolnego zestawu linii za pomocą wygodnego kreatora

- wyszukiwarka połączeń
- określisz kiedy chcesz jechać
- wybierzesz miejsce początkowe i docelowe
- system znajdzie połączenie bezpośrednie oraz z przesiadką
- podpowiemy, na którym przystanku się przesiąść lub przejść na pobliski przystanek

Sprawdź sam i nie szukaj już nigdy więcej połączeń biegając po przystankach...
Nie 24 Sie 2008, 7:55
Uroczystość w Ostrowcu
2008-08-24T07:55:21+02:00
W dniu 24 sierpnia delegacja Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" z MAN-a ze sztandarem związkowym wzięła udział w uroczystości zorganizowanej przez ostrowiecką "Solidarność" z okazji 28 rocznicy powstania Związku. W skład delegacji wchodzili: Jan Seweryn, Andrzej Kępiński i Zbigniew Palacz.
Sob 23 Sie 2008, 12:17
Mecze, festyn i loteria
2008-08-23T12:17:53+02:00
W sobotę 23 sierpnia odbyły się imprezy zorganizowane przez starachowicką "Solidarność" z okazji 28 rocznicy powstania Związku. W godzinach dopołudniowych rozegrany został turniej piłki nożnej pomiędzy drużynami "Solidarności" z MAN-a, Animex-u i Odlewni Polskich. Pierwszy mecz pomiędzy Animex-em a Odlewniami Polskimi zakończył się wynikiem 7:0, drugi mecz pomiędzy Aniemex-em a MAN-em 0:0 a trzeci pomiędzy MAN-em a Odlewniami Polskimi 4:1. Wynik turnieju:
2008-08-15T19:35:37+02:00
W dniu 15 sierpnia odbyły się odchody Święta Wojska Polskiego. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w kościele Wszystkich Świętych, którą odprawił i homilię wygłosił ksiądz Józef Domański. Po Mszy uczestnicy uroczystości (w tym wiele pocztów sztandarowych) przemaszerowali pod Pomnik Niepodległości gdzie okolicznościowe przemówienie wygłosił prezydent Starachowic Wojciech Bernatowicz.
2008-08-01T10:10:56+02:00
W dniu 1 sierpnia odbyło się zebranie Komisji Międzyzakładowej podczas, którego do Związku przyjęto 46 osób. Jak stwierdził przewodniczący Komisji Międzyzakładowej Jan Seweryn utrzymująca się kilku miesięcy wysoka liczba osób wstępujących do "Solidarności" świadczy o tym, że pracownicy mają zaufanie do Związku jak również o tym, że popierają jego działanie.
Pt 18 Lip 2008, 6:56
Strona Internetowa
2008-07-18T06:56:49+02:00
Strona internetowa solidarnosc.starachowice.pl na której się teraz Państwo znajdujecie uruchomiona została z dniem 1 lipca br. Materiały, które się obecnie na niej znajdują są zaledwie częścią tego, co zaplanowane zostało do umieszczenia. Prace nad rozbudową strony trwają cały czas i praktycznie codziennie umieszczane są na niej nowe materiały. Dlatego zachęcam do częstego odwiedzania strony i śledzenia tego, co się na niej dzieje.
2008-07-01T15:59:31+02:00
Podczas comiesięcznego zebrania Komisji Międzyzakładowej w MAN STAR Trucks & Buses przyjęto do Związku 21 nowych członków. Ponadto omawiana była aktualna sytuacja w firmie a w szczególności współpraca Związku z Zarządem zakładu. Członkowie Komisji negatywnie ocenili tę współpracę a wręcz stwierdzili, że nie ma jej prawie wcale. Za niedopuszczalne uznano niedotrzymywanie przez Zarząd uzgodnionych wcześniej terminów rozwiązywania poszczególnych problemów.
ale ty głupiutki jesteś,jak przystało na robola PKC chyba że jeszcze nie jesteś zatrudniony tylko starasz się o p...Wczoraj o 11:27 w wątku Pensja kierownika
Premia musi być gwarantowana bo inaczej tak będą wyglądały nasze podwyżki. Tylko na papierze...Wczoraj o 10:56 w wątku Premia za ocenę, oraz za jakość
Jak najszybciej. Poniedziałek o 16:02 w wątku Loteria