Czy widziałeś już wygodny i nowoczesny rozkład jazdy autobusów MZK w Starachowicach?
- aktualna baza kursów
- wszystkie linie komunikacyjne
- wygodne wyszukiwanie po przystankach, ulicach lub numerach linii
- NOWOŚĆ! Możliwość wydrukowania rozkładu z każdego przystanku oraz dowolnego zestawu linii za pomocą wygodnego kreatora

- wyszukiwarka połączeń
- określisz kiedy chcesz jechać
- wybierzesz miejsce początkowe i docelowe
- system znajdzie połączenie bezpośrednie oraz z przesiadką
- podpowiemy, na którym przystanku się przesiąść lub przejść na pobliski przystanek

Sprawdź sam i nie szukaj już nigdy więcej połączeń biegając po przystankach...
2008-07-01T15:59:31+02:00
Podczas comiesięcznego zebrania Komisji Międzyzakładowej w MAN STAR Trucks & Buses przyjęto do Związku 21 nowych członków. Ponadto omawiana była aktualna sytuacja w firmie a w szczególności współpraca Związku z Zarządem zakładu. Członkowie Komisji negatywnie ocenili tę współpracę a wręcz stwierdzili, że nie ma jej prawie wcale. Za niedopuszczalne uznano niedotrzymywanie przez Zarząd uzgodnionych wcześniej terminów rozwiązywania poszczególnych problemów.
2008-06-27T19:03:01+02:00
W dniu 27 czerwca br. odbyło się Walne Zebranie Delegatów NSZZ "Solidarność" Regionu Świętokrzyskiego podczas, którego przewodniczący świętokrzyskiej "Solidarności" Waldemar Bartosz przedstawił informację o działalności Zarządu Regionu za okres od 1.07.2006 - 31.03.2008r. W trakcie WZD prze-wodnicząca Regionalnej Komisji Rewizyjnej Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" Maria Sułko przedstawiła informacje o działalności Regionalnej Komisji Rewizyjnej za okres 1.06.2006 - 31.05.2008r.
2008-06-23T14:19:55+02:00
W dniach 19 i 20 czerwca w Sianożętach odbyło się Walne Zebranie Delegatów Sekcji Krajowej Przemysłu Motoryzacyjnego NSZZ "Solidarność". W WZD uczestniczyli Jan Seweryn i Andrzej Kępiński, którzy są delegatami na WZD SKPM z MAN-a. Gośćmi WZD byli: Maciej Jankowski wiceprzewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" oraz Adam Ditmer przewodniczący Sekretariatu Metalowców NSZZ "Solidarność". Obecny oczywiście był szef SKPM NSZZ "Solidarność" Bogdan Szozda, który przedstawił sprawozdanie o pracy Rady Sekcji za drugi rok kadencji 2006-2010 od czerwca 2007 do maja 2008.
Pon 16 Cze 2008, 19:20
Loteria
2008-06-16T19:20:48+02:00
Wzorem lat ubiegłych NSZZ "Solidarność" w MAN-ie organizuje loterię, w której można będzie wygrać bardzo cenne nagrody. W tym roku nagrodą główną jest 32 calowy telewizor marki Daewoo. W loterii udział mogą wziąć wszyscy członkowie NSZZ "Solidarność" pracujący w MAN-ie w Starachowicach jak również osoby, które zapiszą się do naszego Związku.
Pon 16 Cze 2008, 7:00
Logo SKPM NSZZ "Solidarność"
2008-06-16T07:00:18+02:00
16 czerwca br. gościliśmy w naszym biurze związkowym przewodniczącego Sekcji Krajowej Przemysłu Motoryzacyjnego NSZZ "Solidarność" Bogdana Szozdę. Wizyta, którą przewodniczący zapowiadał już od dawna miała na celu zapoznanie się z problemami występującym w zakładzie jak również podziękowanie Romanowi Wysiadeckiemu za wykonanie logo SKPM. Tu trzeba dodać, że pomysłów jak powinien wyglądać znak firmowy SKPM było kilka jednak największe uznanie zyskał projekt wykonany przez Romana Wysiadeckiego. Odtąd SKPM będzie się posługiwała tym właśnie znakiem.
Nie 15 Cze 2008, 10:23
Solidarność starachowicka
2008-06-15T10:23:44+02:00
W ubiegłym roku ukazała się książka Jana Seweryna pt. "Solidarność Starachowicka" będąca zbiorem wywiadów przeprowadzonych przez autora ze starachowickimi działaczami NSZZ "Solidarność" z lat 1980-1989. Autorowi udało się dotrzeć i przeprowadzić rozmowy nawet z osobami, które mieszkają na emigracji we Francji i Stanach Zjednoczonych.
Powinno być wypłacone we wrześniu bo poprzedni okres rozliczeniowy obejmował tylko wrzesień. Jeżeli nie zdążyli ...Wczoraj o 18:12 w wątku bank godzin
Nich wezmą tam na stałe tego najlepszego kierownika na zakładzie.Wczoraj o 17:56 w wątku gdzie tu sens
Oby zabrali ze sobą tych wszystkich pasożytów,będzie całkiem lepsze powietrze w Starachowicach.Wczoraj o 17:49 w wątku Zwolnienia