Od 1 sierpnia 2020 do 31 lipca 2021r. każdy obecny członek „Solidarności” oraz osoby, które zdecydują się zapisać do Związku w trakcie trwania akcji otrzymają bon o wartości 200 zł na wypoczynek w ośrodkach wczasowych należących do Doms Sp. z o.o..........................................................................
Bony można zrealizować w wybranym ośrodku:
- Ośrodek Hyrny w Zakopanem www.hyrny.pl
- Ośrodek Willa Sienkiewiczówka w Zakopanem www.willasienkiewiczowka.pl
- Ośrodek ZIEMOWIT w Jarnołtówku www.osrodekziemowit.pl
- Ośrodek Savoy w Spale www.savoy.com.pl
Rabat 200 zł obowiązuje na usługi noclegu, wyżywienia oraz zabiegi w Centrum Odnowy Biologicznej.
Regulamin akcji promocyjnej DOMS na 40 lat „Solidarności” (Fragmenty)

• Rezerwacji pobytu można dokonać przez moduł rezerwacji on-line na stronach internetowych obiektów lub telefonicznie w recepcji ośrodków.
  • Bon nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi, ani programem lojalnościowym DOMS, chyba że regulamin promocji lub oferty specjalnej stanowi inaczej.
  • Osoby posiadające elektroniczną legitymację związkową po okazaniu jej w recepcji w dniu przyjazdu otrzymują dodatkowo 10% rabatu. Rabat przyznawany jest na usługi DOMS dla właściciela elektronicznej legitymacji NSZZ "Solidarność". Rabatu nie otrzymują osoby towarzyszące, chyba że posiadają własną elektroniczną legitymację NSZZ „Solidarność”.
  • Bon należy okazać w dniu przyjazdu.
  • Bon należy pozostawić na recepcji.
  • Realizacja bonu wymaga pobytu minimum dwóch nocy z pełnym wyżywieniem.
  • Bon nie podlega wymianie na gotówkę lub inne świadczenia.
  • Jedna osoba nie może posiadać więcej niż jeden bon.
  • Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu pobytu w ośrodkach DOMS.
  • Pozostała należność powinna zostać uregulowana na miejscu gotówką lub kartą kredytową w dniu przyjazdu.

Pełny tekst Regulaminu na stronie internetowej NSZZ „Solidarność” Regionu Świętokrzyskiego”

Wt 4 Sie, 13:21