Po kilkutygodniowych przepychankach pomiędzy Zarządem MAN i NSZZ „Solidarność” doszło wreszcie w ubiegły poniedziałek do spotkania na którym omawiano sprawę podwyżki płac. W zasadzie nic z tego spotkania nie wynikło, bo pracodawca nie przedstawił swoich propozycji placowych, ale zapoznał się jedynie z propozycjami części związków zawodowych. NSZZ „Solidarność” swoje propozycje płacowe przesłał już na początku stycznia. Związek wnioskuje o podwyższenie płacy zasadniczej o 500 zł. brutto i włączenie do płacy zasadniczej 50% tak zwanego dobrowolnego dodatku. Następne spotkanie zaplanowano na czwartek 5 marca. Zespół negocjacyjny naszego Związku to: Jan Seweryn, Waldemar Maciąg, Małgorzata Żłobecka i Wojciech Kamoda.

Wt 3 Mar, 13:05