Stanowisko Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” w MAN BUS w sprawie propozycji Zarządu MAN BUS podpisania porozumienia o dalszym funkcjonowaniu w firmie elastycznego czasu pracy.

Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” w MAN BUS po dokładnym przeanalizowaniu propozycji Zarządu w sprawie dalszego funkcjonowania w firmie elastycznego czasu pracy jak również po przeprowadzeniu w tej sprawie szerokich konsultacji z pracownikami firmy oświadcza:

1. Nie wyrażamy zgody na podpisanie porozumienia o dalszym funkcjonowaniu w firmie elastycznego czasu pracy.
  2. Winę za negatywną postawę pracowników co do podpisania porozumienia ponosi w całości Zarząd firmy.
  3. Ostrzegamy, przed ewentualnym zastosowaniem niekorzystnych dla pracowników rozwiązań dotyczących czasu pracy jak również przed ewentualnym pozbawieniem ich premii z tytułu dobrowolnego dodatku i premii koncernowej.

Za Komisję MOZ NSZZ „Solidarność”
Jan Seweryn

Pon 14 Sty, 15:09