Już od 1 sierpnia tego roku dzwoniąc do naszego biura usłyszycie drodzy związkowcy kobiecy głos. To nie pomyłka w adresie! Adres jest jak najbardziej właściwy. Głos kobiecy należy do Małgorzaty Żłobeckiej znanej Państwu z artykułów w „Wiadomościach Związkowych”. Małgorzata Żłobecka jest w "Solidarności" od 11 lat. Była wiceprzewodniczącą Komisji Międzyzakładowej i członkiem Komisji Międzyzakładowej. Pani Małgorzata od 1 sierpnia będzie prowadzić nasze biuro związkowe. Można się do nie zwracać ze wszystkimi sprawami i ona udzieli wszelkich informacji.  Nie oznacza to, że utrudniony zostanie kontakt z przewodniczącym Związku. O każdej porze dnia i nocy można dzwonić pod numer do naszego biura 41 273 47 84 oraz do przewodniczącego 695055757.

Wt 24 Lip, 15:03