Zaloguj przez Facebook

Jak co roku w dniu 19 października w kościele Świętej Trójcy odbyła się zorganizowana przez Międzyzakładową Organizację Związkową NSZZ „Solidarność” w MAN BUS uroczystość rocznicy śmierci błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki. Mszę odprawił i okolicznościową homilię wygłosił ksiądz Tadeusz Czyż. Po Mszy uczestnicy uroczystości przeszli pod tablicę i popiersie księdza Jerzego gdzie złożono wiązanki i zapalono znicze. W uroczystości udział wzięły poczty sztandarowe Międzyzakładową Organizację Związkową NSZZ „Solidarność” w MAN BUS, NSZZ „Solidarność” Emerytów i Rencistów, NSZZ „Solidarność” Delegatury i NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty. Poczet sztandarowy naszej organizacji stanowili: Wojciech Puchała, Mirosław Chorab i Mariusz Wolański. Wiązankę po tablicą i popiersiem księdza Popiełuszki złożyli Jan Seweryn i Andrzej Kępiński.

Pt 20 Paź, 12:30