Zmień na ciemny motyw
Zaloguj przez Facebook
Zaloguj się
Zobacz także: Rozkład jazdy MZK »
MZK Starachowice - Rozkład jazdy
przez Support, 16 sierpnia 2016, 23:04 2
Support 16.08.2016, 23:04
Nie jest członkiem związku
Napisał 26 postów
Cytowany 1 raz
Oznaczony w 3 postach

Punkty: 6 (+6/-0)
Pewnego pięknego dnia zmuszony byłem rozstać się z moim autem i do pracy szukać sobie jakiegoś środka zastępczego. Pierwsza myśl to komunikacja tzw. zbiorowa. Ok. Dawno nie jechałem autobusem to sobie przypomnę co i jak. Jako że mamy XXI wiek, a ja należę do osób nie lubiących ruszać tyłka z domu, a już tym bardziej na przystanek, to w ruch poszła wyszukiwarka, strona naszego miejskiego przewoźnika odnaleziona i... konsternacja. Jak tam cokolwiek znaleźć?! W gąszczu dziwnych nazw nie udało mi się odnaleźć najbliższego mi przystanku (może gdybym częściej jeździł byłoby łatwiej), więc znalazłem go na mapie. Pomysł fajny, ale... no właśnie, zawsze jest jakieś ale. Kliknąłem na przystanek i co ujrzałem? Skan rozkładu. Taki sam jaki wisi na każdym przystanku, pisany jeszcze chyba na maszynie do pisania. Niestety z miejsca mojego zamieszkania (w Starachowicach dodam) nie ma żadnego autobusu, który dowiózłby mnie do pracy. Ale chwilka, przecież obowiązuje system przesiadkowy. Spoko, ale skąd ja mam wiedzieć, gdzie i na co się przesiąść? Tak więc krok po kroku, rozkład po rozkładzie, przeanalizowałem sytuację i po ponad godzinie udało mi się znaleźć idealne połączenie. Tylko szkoda tych nerwów i czasu straconego bezsensownie na poszukiwaniu. Niestety przewoźnik miejski ma swoich klientów w głębokim poważaniu, rozkłady są nieaktualne, przystanki na mapie pomieszane (sprawdźcie sobie wiadukt), części przystanków brakuje (na Bema), a do niektórych wcale nie ma rozkładu (chociażby rynek, czy Partyzantów), a strona woła o pomstę do nieba, kompletnie nieużyteczna i archaiczna.

Czy Wy też przechodziliście przez tą mękę? Dlatego w głowie zakwitł pomysł, żeby ułatwić życie sobie, a przy okazji i Wam. Nowoczesny, dynamiczny, a przede wszystkim umiejący szukać rozkład jazdy. Jako, że współtworzę tą stronę, to został on udostępniony w jej ramach. Przez jakiś czas dla wszystkich, potem dla zalogowanych, ponieważ o taki rozkład powinien zadbać nie Związek Zawodowy, ja jako osoba prywatna, ale MZK. Póki co testuję funkcję i jest dobrze.

Mam nadzieję, że komuś się przyda... Pozdrawiam.
Post edytowany przez Support (20.08.2016, 2:49)
Napisane z wersji desktopowej
W razie problemów chętnie pomogę na Forum -> Pomoc Techniczna -> Twój wątek
oraz mailowo na support@solidarnosc.starachowice.pl
Support 8.01.2017, 3:40
Nie jest członkiem związku
Napisał 26 postów
Cytowany 1 raz
Oznaczony w 3 postach

Punkty: 6 (+6/-0)
Wszelkie uwagi (a także oceny) na temat działania naszego rozkładu jazdy prosimy umieszczać w tym wątku.
Napisane z wersji desktopowej
W razie problemów chętnie pomogę na Forum -> Pomoc Techniczna -> Twój wątek
oraz mailowo na support@solidarnosc.starachowice.pl
Reklama
Reklamy nie są wyświetlane, jeśli posiadasz zweryfikowane konto członka związku