Email Hasło Zaloguj
W imieniu Agnieszki Gładysz, jej rodziny, przyjaciół i współpracowaników, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w zbiórce pieniędzy na jej rehabilitację. Mamy nadzieję, że Aga szybko do nas wróci.
Zrzutka
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się lub załóż konto, aby w pełni korzystać z forum.

W tej chwili możesz przeglądać działy Forum, dodawać posty oraz zakładać nowe wątki, jednak nie będziesz miał możliwości edycji, usunięcia oraz oceny postów, a także dodawania zdjęć do postów. Nie otrzymasz także powiadomienia o zacytowaniu Twojej wypowiedzi.
Założenie konta jest darmowe. Za pomocą ustawień prywatności możesz określić jak widzą Cię inni.

Załóż konto
Zakłady w Starachowicach
TematWątkówPostówOstatni post
Gegenbauer 1 1 janseweryn@poczta.fm napisał (1.09.2014, 19:07)
Wciąż nie wiadomo co dalej z Gegenbauer-em w MAN. Będzie czy zastąpi go inna firma?
MAN Bus 42 1280 janseweryn@poczta.fm napisał (godzinę temu)
Przecież wiem, że nie wszystko jest tam w porządku. Chodzi o to, że jeżeli ktoś pisze to niech pisze jako on a nie jako kilka osób. W sprawie warunków w Sierosławiu rozmawiałem wczoraj z prezesem Kobrigerem. Ma się zająć tą sprawą. Pewnie się poprawi. Na mój wniosek ma również być zebranie pracowników z przedstawicielami Działu Personalnego. Zachęcam aby na tym zebraniu zgłaszać problemy które macie. Jeszcze jedna wiadomość. Zaproponowałem prezesowi, aby zjazdy do Starachowic były co tydzień, a nie co dwa tygodnie. Jest szansa, że tak się stanie.
Ogólne 9 46 Priest napisał (20.07.2015, 16:37)
No i Duda już zaczyna z ambon przemawiać. Prosta droga do panstwa klerykalnego. polsska wkrótce stanie się takim europejskim-katolickim ISIS.
PKC Group Poland 37 1738 qrh napisał (wczoraj o 17:05)
Sorry za offtop, ale mam pytanie. W tym tyg. zacząłem pracę na ap1 na 1 zmianie i kompletnie zapomniałem zapytać jaką zmianę będę mieć w przyszłym tyg. Wie ktoś?
Wątków:89Postów:3065
Informacje związkowe
TematWątkówPostówOstatni post
Informacje dla związkowców 3 4 Gość napisał (14.03.2015, 18:55)
Panie Janie,bardzo podobały mi się pańskie przemyślenia na temat obdarzonego,uhonorowanego tak zwanym ,,OSCAREM" filmu pod tytułem ,,IDA"ze swojej strony chcę dodać a może nawet wykrzyczeć to o czym niektórzy wola przemilczeć....Otorz chcę dodac o czym zapewne wielu wie że największym wrogiem i okupantem jest synagoga szatana, plemię żmijowe które niszczy wszystkie narody na świecie. Infiltruje, zatruwa kłamstwem, lichwą, pornografią, dewiacjami, korporacyjnym syfem i przejmuje w nich władzę. . Naród ten służy diabłu i wypełnia jego wolę zniszczenia. Te wszystkie zbrodnicze zasady zniszczenia mają spisane w heretyckim talmudzie i protokołach mędrców Syjonu.Wielu być może nie zgodzi się z tą tezą...to są żydzi!!! którzy żądzą również w tym (...)
Ogólne 0 0 Nie ma postów
Wątków:3Postów:4
Luźne rozmowy
TematWątkówPostówOstatni post
Kraj 6 83 Gość napisał (10.02.2015, 19:12)
Ciekawe czy górnicy by się zgodzili aby związkowy bonzo z ich składek zarabiał 140000 brutto rocznie.mam pytanie panie Janie,czy to dobre iż w jednej kopalni działa czasem kilkanaście ZZ?? Idąc pana tropem myślenia prezes MAN powinien zarabiać tyle co średnio oplacany np.monter?
Off-Topic 3 2 anonim napisał (12.01.2015, 7:08)
http://www.cda.pl/video/1120436c/Robia-nas-w-konia-Likwidacja-smieciowek
Starachowice 4 21 anonim napisał (5.03.2015, 23:36)
Raczej Polska się nie zabezpieczyła przed zagraniczną polityką.Powiedzmy sobie szczerze zakład trzeba było zniszczyć żeby nie było konkurencji.Sld i inni rządzący za późno się obudzili jak już było po wszystkim.Jedynie kogo sprawiedliwość dopadła to zwykłych robotników którzy pracują jak parobki.
Wątków:13Postów:106
Organizacyjne
TematWątkówPostówOstatni post
Pomoc techniczna 3 30 janseweryn@poczta.fm napisał (2.05.2015, 17:20)
Niestety na nowej stronie zainteresowanie sondą było znikome dlatego usunęliśmy. Nie wiem czym to małe zainteresowanie było spowodowane być może były trudnościami z obsługą. Chociaż niewiele różnił się nowy sposób głosowania od sposobu starego.
Regulamin i polityka prywatności 1 2 janseweryn@poczta.fm napisał (21.08.2014, 21:47)
Regulamin Forum znajduje się pod adresem http://solidarnosc.starachowice.pl/ozwiazku/12/60
Wątków:4Postów:32